2010-03-12

Targi WOW FASHION SELECT - 31.05.2020 r.
- PGE Narodowy w Warszawie

* KOMUNIKAT ORGANIZATORA:

Szanowni Państwo, w związku z działaniem siły wyższej i bardzo dynamicznym rozprzestrzenianiem się wirusa wywołującego chorobę COVID-19 w Polsce oraz stosując się do zaleceń Ministerstwa Zdrowia i GIS, informujemy że w trosce o Państwa bezpieczeństwo i komfort wydarzenie targi WOW Fashion Select zostało przełożone na nowy termin 31.05.2020 r. w tej samej lokalizacji.

Wszelkie ustalone świadczenia pozostają bez zmian. Godziny trwania wydarzenia pozostają bez zmian.

Życzymy Państwu i Rodzinom wytrwałości i zdrowia w tej trudnej dla nas wszystkich sytuacji.

Z poważaniem - Zespół IC Events - organizator targów WOW Fashion Select.

 

 

Już 31 maja 2020 r., podczas Wow Fashion Select, w prestiżowej powierzchni Business Club na PGE Narodowym ponownie spotkają się najlepsi polscy projektanci, kreatorzy mody z kategorii odzieży, obuwia, galanterii, biżuterii oraz dodatków. Organizatorzy stworzą również specjalnie przygotowaną Strefę VIP dla marek Premium. Do udziału w wydarzeniu zaprasza się marki męskie, a także projektantów tworzących kolekcje ślubne oraz szycie na miarę.

WOW Fashion Select to święto mody, dlatego podczas imprezy odbędą się wydarzenia towarzyszące, takie jak Akademia Projektanta, Pokazy Mody, Metamorfozy Stylu, Panele Dyskusyjne, Konkurs WOW Fashion Awards.

Na scenie głównej odbędzie się wyjątkowy i niepowtarzalny Rak’N’ROLL’owy pokaz mody, zorganizowany na rzecz podopiecznych Fundacji Rak’n’Roll. Modelkami będą same podopieczne, które swoim pięknem, energią i siłą rozświetlą wybieg, a wystąpią w przepięknych kreacjach przygotowanych przez polskich projektantów.

Złotym Partnerem targów została DK by Dorota Kuźnicka, zaś Patronami wydarzenia są m.in. uczelnia VIAMODA - patron medialny oraz jury konkursu WOW Fashion Awards, a także m.in. Fashion Post, Fashion Magazine, Law Business Quality, Imperium Kobiet, IMAGE, Moda w Polsce, Woman Magazine, LPP, Sukces Pisany Szminką, Tygrysy Biznesu i wiele innych.

Więcej informacji na: www.targiwowfashion.pl  

TARGI WOW FASHION SELECT
31 maja 2020 r.
PGE Narodowy w Warszawie