2020-01-30

Smart Clothes - Vanilla Stuff

Zmieniaj ubrania tak szybko, jak to tylko możliwe, ale bez konieczności powiększania garderoby! Osiągniesz to dzięki sprytnym projektom, które można modyfikować w zależności od nastroju i potrzeb. Krótki rękaw w długi, mini w maxi, z rękawami albo bez! Smart Clothes od Vanilla Stuff, czyli rzeczy sprytne i kreatywne, w mgnieniu oka dopasują się do Ciebie. To nie tylko ubrania, to Twoje nieodkryte twarze. Twój styl będący sumą skrajności. Wiesz, że możesz wybierać i wybierasz - spontaniczność, niezależność, wygodę... Cenisz tę wolność, która pozwala Ci być dziewczyną na luzie tu i teraz, a chwilę później... drapieżnym wampem lub wytworną damą.

Wymykasz się schematom, nie ulegasz presji. Nie żyjesz pod dyktando wytycznych jak masz wyglądać, co masz czuć, kim być... To Ty ustalasz reguły! Gdy świat narzuca Ci swoje tempo zmień go tak, by pasował do Ciebie. Takiej swobody i oryginalności oczekuj od swoich ubrań.

Nie masz czasu ani przestrzeni na setki ciuchów, które będą cię ograniczać? Wybierz Smart Clothes! W pracy, w podróży, na imprezie - Twój wizerunek ma za Tobą nadążać. Podstawą dobrej stylizacji jest pomysłowy projekt i kunsztowne szycie. Długa sukienka czy efektowna mini? Nie zastanawiaj się nad tym wychodząc z domu. Po to mamy zamki, troczki i guziki, żeby momentalnie zmienić charakter stylizacji. Zmienność jest w naszej naturze. Jesteś sobą teraz i będziesz za chwilę. Ta sama, choć może już całkiem inna, jednak zawsze będąca najlepszą wersją siebie.

Ubrania Vanilla Stuff znajdziesz na pakamera.pl

Paulina Grajek