2020-02-05

7. edycja Międzynarodowych Targów Tekstylnych FAST TEXTILE w Ptak Warsaw Expo - centrum tekstylnego świata

7. edycja Międzynarodowych Targów Tekstylnych Fast Textile odbędzie się od 18 do 20 listopada 2020 r. 600 wystawców z 45 krajów zaprezentuje swoje najlepsze produkty i usługi klientom biznesowym i detalicznym. Podczas trzech dni targów organizatorzy spodziewają się 33.000 odwiedzających z kilkudziesięciu krajów, którzy wypełnią Centrum Targowo-Kongresowe Ptak Warsaw Expo.

Idea Targów Fast Textile, to stworzenie platformy do pozyskiwania i wymiany kontaktów biznesowych z całego świata, zwiększania potencjału organizacyjnego firmy i budowania rozpoznawalności marki na rynku. Jest to przestrzeń do zaprezentowania klientom produktów w formie kompleksowej i optymalnie dostosowanej do ich profilu. Targi umożliwiają nawiązywanie relacji handlowych pomiędzy wszystkimi gałęziami przemysłu tekstylnego. Jest to jedyne przedsięwzięcie tego typu w Polsce, wzorowane na najlepszych targach światowych.

Globalny networking
W tegorocznym programie wydarzenia znajdzie się osiem bogato zaopatrzonych stref tematycznych: tkaniny i dzianiny, maszyny, przędza, usługi, akcesoria i dodatki krawieckie, home textiles, ready to wear, tkaniny obiciowe, advertising textile, fast fashion i media.

Odwiedzający będą mogli zobaczyć ekskluzywną Strefę Trendów, Pawilony Narodowe -  wśród nich m.in. Turcja, Holandia, Uzbekistan, Rosja, Czechy, Pakistan, Litwa, Estonia, Chiny, Ukraina, Włochy, Niemcy, Hiszpania, Portugalia, Wielka Brytania, Grecja, Białoruś, Szwecja, Dania, Egipt, Iran, Rumunia, Tajwan, Ghana, Chorwacja, Indie i Belgia.

Na odwiedzających czeka mnóstwo wydarzeń towarzyszących, wśród nich Forum Tekstylne, gromadzące ekspertów, przedsiębiorców i ludzi zainteresowanych branżą tekstylną. W jego ramach odbywają się liczne debaty, wykłady i prelekcje dedykowane technologiom oraz specjalistycznym strategiom używanym w przemyśle tekstylnym. Daje to doskonałą możliwość udziału w panelach dyskusyjnych i wymiany doświadczeń z zakresu prowadzonych działalności.

B2B Lounge

Podczas Targów jest realizowany program Hosted Buyers, mający na celu zapewnienie wystawcom celowych spotkań biznesowych z potencjalnymi kupcami i odbiorcami ich produktów bądź usług. W ramach autorskiego programu networkingu B2B Hosted Buyers zapraszane są grupy zakupowe z wielu krajów świata oraz indywidualni kupcy i dystrybutorzy. Podczas Targów Fast Textile każdy wystawca będzie mógł nieodpłatnie skorzystać z możliwości indywidualnych, dedykowanych spotkań z potencjalnymi partnerami z Polski i zagranicy. Dzięki tym działaniom każdy wystawca osiągnie pożądane cele biznesowe. Podczas edycji w 2019 roku przeprowadzonych zostało ponad 2.500 spotkań, w roku 2020 przewiduje się ponad 4.000 spotkań. Spotkania realizowane są zarówno na stoiskach Wystawców, jak i w dedykowanej strefe Hosted Buyers.

Święto branży tekstylnej
Po sześciu edycjach trwania Targów nie ma wątpliwości, że to najważniejsza impreza targowa w branży tekstylnej w Europie Centralnej. Już dziś serdecznie zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w 7. edycji Międzynarodowych Targów Tekstylnych Fast Textile, która odbędzie się w dniach 18-20 listopada 2020 r. w Ptak Warsaw Expo!

Jesteś producentem, dystrybutorem lub oferujesz usługi dla branży tekstylnej? Zostań Wystawcą lub zarejestruj się już dziś na fasttextile.com i weź udział w największych targach tekstylnych w Europie!

Rejestracja i więcej szczegółów na stronie: fasttextile.com
facebook.com/FastTextileFair
instagram.com/fasttextile
youtube.com/channelUCroDczI7rYj8mT4wtK59XeQ