2020-02-11

Czy obcasy mogą być wygodne?

Przy wyborze obuwia rozsądne kobiety kierują się nie tylko panującą modą, ale także wygodą i walorami zdrowotnymi. Piękne pantofelki można zmieniać co sezon, nóg i pleców na nowe już tak łatwo nie wymienimy... Dlatego dobierajmy obuwie tak, by stopy i stawy nie ucierpiały. Buty Caprice posiadają opatentowane, nowoczesne systemy gwarantujące komfort na najwyższym poziomie.

Wszystkie buty Caprice produkowane są wyłącznie z wysokiej jakości materiałów, głównie jest to skóra naturalna. Dzięki temu są niezwykle miękkie, wytrzymałe i unikatowe. Naturalna skóra jest elastyczna, zapewnia stopom odpowiednią wentylację i pochłania nadmiar wilgoci. Perfekcyjnie dopasowuje się w trakcie użytkowania do anatomii i sposobu chodzenia użytkowniczki. Część modeli tej marki dodatkowo wyposażona jest w opatentowane, specjalistyczne systemy podnoszące komfort chodzenia.

Niestety, buty na obcasie w przeważającej większości nie należą do wygodnych. Mogą niekorzystnie wpływać na zdrowie poprzez obciążenie kręgosłupa i stawów, poza tym często wydają charakterystyczny stukot w trakcie chodzenia. Czy istnieją obcasy wygodne i noszone z przyjemnością przez cały dzień? Tak! Buty Caprice z Antishokk. Jest to system amortyzujący umieszczony w obcasach niektórych modeli marki, który tłumi do 50% wstrząsów. Dzięki niemu stawy i kręgosłup podlegają o połowę mniejszym drganiom i obciążeniom. A i stukot jest nieco mniej słyszalny. System ten, ze względu na swoją wielkość, jest stosowany w modelach z obcasami szerszymi niż szpilka, ale zarówno w niskich, jak i wysokich obcasach. Bez problemu przejdziesz w nich przez wszystkie codzienne obowiązki.

caprice.pl / Paulina Grajek