firmy - klienci


WSPÓŁPRACA
AKTUALNE WYDANIA
do pobrania on-line
(kliknij na okładkę)


BUSINESS IMAGE 188 - 03.2019 r.
Business Image nr 188
03.2019 (PL)

 

Expo Image 57
Expo Image nr 57
02-04.2019 (RU)


WYRÓŻNIENIA iBoom 2017 - II półrocze

BVV Targi Brno
TEXTILLEGPROM
KYIV FASHION
BALTIC FASHION & TEXTILE - RIGA
BALTIC FASHION&TEXTILE - VILNIUS
FASHION FOR KIDS - KIELCE
PROfashion Publishing House
Firmy.net

Informacje zawarte na stronie "FIRMY - KLIENCI" stanowią bazę danych opartą na informacjach zamieszczanych i publikowanych wcześniej w naszych wydawnictwach za zgodą i na zlecenie Reklamodawców. Dzięki comiesięcznej weryfikacji danych stanowią one aktualny i wiarygodny serwis informacyjny przeznaczony dla wszystkich podmiotów gospodarczych związanych z przemysłem lekkim.


W celu łatwiejszej identyfikacji poszukiwanego partnera wpisy adresowe w bazie danych zostały celowo sklasyfikowane pod kątem rodzaju wiodącego asortymentu danego Klienta. Baza danych pozwala Państwu również na bezpośrednie przejście do strony własnej wybranych podmiotów oraz na przesłanie im wiadomości e-mail.

Uwaga! W związku z udziałem w ogólnopolskiej akcji STOP NIESOLIDNYM FIRMOM, w serwisie zamieszczone zostały również negatywne wpisy oznaczone czytelnym i jednoznacznym symbolem akcji oraz opisem przyczyny zamieszczenia. Informacje te mają na celu przestrzec Czytelników przed podejmowaniem współpracy z oznaczonymi negatywnie firmami.