2013-12-10

Marka aneta teter została stworzona w odpowiedzi na potrzeby kobiet, które cenią dyskretną, swobodną elegancję i pragną podkreślić swoją osobowość w subtelny, ale jednocześnie wyrafinowany sposób. Aneta Teter stworzyła tę markę dla kobiet, które w pędzącej codzienności szukają wytchnienia w kojącym pięknie prostoty. A prostota wg Anety Teter ma tę unikalną zaletę, że pozwala podkreślić kobiecość, a nie ją zdominować. Przez prostotę donośnie przemawia siła, którą kobieta ma w sobie, choć z pozoru może się wydawać, że to istota zbyt delikatna i wrażliwa...

Debiutancka kolekcja Anety Teter "KOBIETA do szpiku kości", to propozycja dla kobiet, które tak jak projektantka pragną podkreślić swoją osobowość w subtelny, lecz wyrafinowany sposób. Wysublimowana prostota kolekcji, dzięki najwyższej jakości włoskim tkaninom, perfekcyjnej konstrukcji oraz znakomitemu krawiectwu, nabrała wyjątkowo luksusowego charakteru. To klasyka nowocześnie zinterpretowana. Inspiracją kolekcji jest współczesna kobieta, która codziennie staje w obliczu własnej pędzącej rzeczywistości, ale mimo to zawsze znajdzie chwilę, żeby zatrzymać się i dostrzec otaczające ją piękno. Ta kobieta jest uosobieniem pewności siebie, siły, wewnętrznego spokoju, a także kobiecego piękna, szlachetności, zmysłowości i seksualności - to kobieta do szpiku kości.

Propozycja Anety Teter obejmuje kilkanaście ultrakobiecych sukienek o prostych formach oraz atrakcyjnych monochromatycznych kolorach. Poza ponadczasową czernią, w kolekcji znajdziemy również złamaną biel, beże, oberżynę oraz jasny, nostalgiczny róż. Przygaszone kolory ubrań sprawiają wrażenie mniej kontrastowych i wyrazistych, ale także delikatniejszych i bardziej wyrafinowanych, co w sezonie jesienno-zimowym sprzyja wyciszeniu oraz uspokojeniu.

Kolekcja "KOBIETA do szpiku kości", to przede wszystkim suknie i sukienki wizytowe. Wśród nich znajdziemy zarówno sensualne modele podkreślające kobiece kształty, jak i fasony zapewniające bardziej swobodny, choć równie efektowny wygląd. Dyskretny połysk szlachetnych wełnianych tkanin przydaje wszystkim kreacjom elegancji i ekskluzywności. Jest szyk i jest błysk - zapewnia projektantka.

www.anetateter.com, www.facebook.com/atelieranetateter

Aneta Teter
Aneta Teter