2019-04-05

KAROLINA BUDZYŃSKA

Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi, stylistka mody i projektantka odzieży. Zdobywanie doświadczeń w zawodzie rozpoczęła od współpracy z ZPO "WARMIA", a później "WARMIA" S.A. w Kętrzynie.

Tworzy z myślą o kobietach odważnych, świadomych własnego wizerunku, które poszukują niepowtarzalnych i oryginalnych ubiorów, wyróżniających je spośród ulicznych standardów, pragnących również ubiorem wyrazić swoją osobowość. Chcąc zaspokoić te oczekiwania, projektantka tworzy w bardzo krótkich seriach unikatowe kolekcje ubiorów damskich w stylu klasycznym i miejskim, wzorniczo inspirowanych najnowszymi trendami mody oraz pięknem materiałów i dodatków.

Modele w kolekcjach wyróżnia odwaga w łączeniu i komponowaniu ze sobą różnego rodzaju tkanin i kolorów w subtelny, a czasem wyrazisty sposób. Jednak zawsze w bardzo wysmakowanych wersjach funkcjonują obok siebie różne motywy wzornicze, faktury, sploty, desenie i barwy. Wzornictwo, tworzone z pasją, wyróżnia minimalizm kroju oraz odrobina szaleństwa i ekstrawagancji.

Wszystkie modele powstają w oparciu o nienaganne konstrukcje oraz wysokiej jakości krawiectwo. Pozwala to tworzyć niepowtarzalne ubiory damskie, dopracowane do perfekcji w najdrobniejszych szczegółach. Wysoki standard wyrobów podkreślają stosowane do ich produkcji unikatowe tkaniny i dodatki, pochodzące głównie z Włoch, Hiszpanii i Francji.

www.karolinabudzynska.com | Facebook: KB | Instagram: karolskaa_fashion
e-mail: karolskaa@interia.pl | tel. +48 668 490 241

 

BUSINESS IMAGE 188 - MARZEC 2019