2013-01-22

Targi Mody Poznań - wiosennie i optymistycznie dla branży mody

Przed nami wiosenna edycja Targów Mody Poznań - wydarzenia, którego siła oddziaływania na branżę mody stawia je w gronie najważniejszych imprez targowych, których terminy znaleźć się powinny w kalendarzu każdego producenta czy handlowca. Kontraktacyjna formuła, najnowsze trendy i seminaria przygotowane przez specjalistów z branży od lat przyciągają przedstawicieli wszystkich najważniejszych aktywności z nią związanych: producentów, handlowców, media oraz młodych, utalentowanych projektantów, którzy swoimi pomysłami i kreatywnością potrafią zaczarować zgromadzonych na pokazach gości.

To już druga edycja imprezy zlokalizowana w kompleksie, którego centralnym punktem jest Aleja Lipowa. Jej aranżacja pasuje jak ulał do wiosennej odsłony wydarzenia i do jego swobodnej, a przy tym profesjonalnej atmosfery sprzyjającej nawiązywaniu kontaktów i kontraktowaniu kolekcji. Aleja Lipowa, oprócz wybiegu znajdującego się w centralnym punkcie, mieścić będzie także Aleję Prasową oraz kawiarnię umożliwiającą przeprowadzenie rozmowy w mniej formalnych warunkach. Ekspozycja zlokalizowana będzie w 4 pawilonach: 7, 7A, 8 oraz 6A i połączy tematykę 4 wystaw skupiających się na poszczególnych gałęziach sektora mody i dodatków: NEXT SEASON Salon Odzieży i Dodatków - Jesień/Zima 2013/14, FAST FASHION Salon Odzieży i Dodatków - Wiosna/Lato 2013, BTS Salon Obuwia i Galanterii Skórzanej oraz TEX-STYLE Salon Komponentów dla Przemysłu Odzieżowego.

Organizatorzy Targów Mody Poznań ponownie stawiają na utalentowanych projektantów. W ramach projektu FUTURE swoje autorskie, oryginalne, a często wręcz wizjonerskie kolekcje zaprezentują studenci i absolwenci wydziałów artystycznego projektowania ubioru. Szczególna niespodzianka czeka na gości Wieczoru Branżowego, którzy będą mogli obejrzeć najnowszą kolekcję Anny Korytowskiej. Interesująco zapowiadają się również handlowe pokazy mody - coraz więcej firm dostrzega, że jest to najlepsza forma prezentacji kolekcji, na wybiegu dzieje się zatem coraz więcej.

Targi Mody Poznań to nie tylko ekspozycje i kontraktacje, to także inwestycja w przyszłość poprzez pogłębianie i uzupełnianie wiedzy na temat stale udoskonalanych narzędzi marketingowych oraz technik sprzedaży. Fashion Retail Forum ponownie gościć będzie specjalistów z branży mody i reklamy oraz przedstawicieli mediów. Pokażą oni jak najlepiej wykorzystać potencjał firmy, zarówno produkcyjny, jak i personalny. W dobie ogromnej konkurencji wiedza na temat jak zamieniać zagrożenia w szanse jest na wagę złota, dlatego organizatorzy zachęcają, by z wyprzedzeniem planować udział w najbardziej interesujących nas spotkaniach.

Tradycyjnie podczas uroczystej gali Targów Mody Poznań wręczone zostaną jedne z najbardziej rozpoznawalnych nagród polskiego biznesu - Złote Medale MTP. Oprócz nich rozdane zostaną także inne branżowe wyróżnienia - Złoty Obcas oraz Fashion Website Awards (nagrody dla firm, których strony internetowe najlepiej odzwierciedlają ich strategię handlową).

Targi Mody Poznań od lat gromadzą przedstawicieli branży reprezentujących różne, ale uzupełniające się i potrzebne sobie nawzajem aktywności: producentów, handlowców, projektantów, media, trendsetterów, a ostatnio także blogerów. Udział w tym jedynym w swoim rodzaju wydarzeniu umożliwia ciągłe bycie na bieżąco, a przecież o to chodzi w tej niezwykle wymagającej i ścigającej się z trendami, a jednocześnie pozostającej pod urokiem klasyki branży.

Nowością najbliższej odsłony Targów Mody Poznań będzie włoski Temporary Store - trzydniowy sklep z odzieżą i akcesoriami wiodących marek prosto ze słonecznej Italii. Włoscy wystawcy, oprócz tradycyjnej ekspozycji, zaaranżują dla handlowców i hurtowników z branży odzieżowej, obuwniczej i skórzanej tymczasowy sklep w targowym ujęciu o międzynarodowym wymiarze. Dla zwiedzających to jedyna w swoim rodzaju okazja na udane zakupy w znakomitej atmosferze, na możliwość przetestowania produktów lub zaprezentowania ich swoim klientom bez konieczności składania dużych zamówień.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ: WWW.TARGIMODYPOZNAN.PL
ZAREJESTRUJ SIĘ: WWW.MTP24.PL

GODZINY OTWARCIA TERENÓW TARGOWYCH DLA PUBLICZNOŚCI:
19-20.02.2013 (wtorek, środa): 9°°-17°° | 21.02.2013 (czwartek): 9°°-15°°