2013-04-22

Eva Minge Design - rozwój w Polsce i Europie ze wsparciem systemu ERP Navireo

Eva Minge Design Sp. z o.o. - międzynarodowa marka reprezentująca dom mody projektantki światowego formatu - Evy Minge i producenta luksusowej bielizny Esotiq&Henderson - wykorzystuje system ERP Navireo firmy InsERT. Program wspiera zarządzanie siecią sprzedaży, planowanie i nadzór produkcji, a także księgowość.

Navireo usprawnia proces sprzedaży produktów w salonach Eva Minge Design w Polsce i za granicą. Transakcje są realizowane z wykorzystaniem ekranów dotykowych. Obsługa sklepu, oprócz tradycyjnych funkcjonalności, korzysta także z możliwości automatycznego wyświetlania zdjęcia sprzedawanego towaru, co jest szczególnie przydatne w branży mody i designu.

- Po wnikliwych analizach zdecydowaliśmy się na system Navireo, który gwarantował precyzyjne dostosowanie do specyfiki naszej działalności. Navireo umożliwia nam prostą i szybką obsługę sprzedaży w salonach, scentralizowane zarządzanie całą siecią, a także pełną integrację z systemem księgowym - mówi Adam Skrzypek, prezes zarządu, Eva Minge Design Sp. z o.o.

Otwarta formuła systemu Navireo pozwoliła zastosować rozwiązania spełniające ściśle sprecyzowane potrzeby firmy - anglojęzyczny interfejs dla użytkowników nie znających języka polskiego czy automatyczne nadawanie parametrów dokumentom w zależności od użytkownika, który je wystawia. Z rozwiązania korzystają m.in. pracownicy w Mediolanie, a niebawem zacznie z niego korzystać obsługa w innych krajach Unii Europejskiej. Korzystanie z Navireo nie wymaga stałego dostępu do Internetu, a przejrzysty interfejs zapewnia prostą i intuicyjną obsługę systemu, skracając do minimum czas potrzebny na szkolenia pracowników.

W modułach Navireo wdrożonych w centrali Eva Minge Design zastosowano narzędzia do wszechstronnych analiz i zarządzania danymi. Zintegrowanie z modułem księgowym przyspiesza pracę i eliminuje ryzyko ewentualnych pomyłek. Zrealizowano także szereg specyficznych rozszerzeń funkcji, m.in. zautomatyzowane przydzielanie kodów kreskowych do nowych towarów, narzędzia do łatwego wyszukiwania towaru między salonami, podgląd pozycji towarowych indywidualnie dla każdego salonu, profilowanie uprawnień użytkowników czy wiele typów finansowych raportów okresowych. Zarząd spółki otrzymał wygodne narzędzia do oceny wyników biznesowych oraz analiz planowanych działań. Rozszerzenia zostały stworzone w oparciu o programistyczne API - Sferę Navireo. Wdrożenie Navireo w Eva Minge Design przeprowadziła firma BTCh, przy aktywnym udziale pracowników IT klienta.


Dom Mody Eva Minge od blisko 20 lat konsekwentnie buduje swój wizerunek w modzie i designie. Marka Esotiq to najbardziej dynamicznie rozwijająca się sieć bieliźniana w Polsce. Eva Minge & Esotiq jest połączeniem silnej osobowości projektantki światowego formatu z delikatnością i kobiecością reprezentowaną przez bieliznę ESOTIQ Exclusive Lingerie. Spółka powstała w wyniku fuzji producenta luksusowej bielizny Esotiq&Henderson z Domem Mody Eva Minge. Stworzona w ten sposób grupa ma za zadanie m.in. promowanie marki Eva Minge Design w Polsce i na świecie. Powstające nowe salony marek: Eva Minge, Eva Minge Home oraz Eva Minge & Esotiq, umiejscowione są zarówno w centrach handlowych, jak i przy głównych ulicach handlowych. www.dommodystyl.pl

Navireo to system klasy ERP adresowany do firm średniej wielkości, stawiających wysokie wymagania aplikacjom do zarządzania przedsiębiorstwem. System można dostosować do indywidualnych potrzeb każdego przedsiębiorstwa, jego działów, a nawet konkretnych użytkowników. Pomimo bogatej funkcjonalności pozostaje przyjazny i intuicyjny w obsłudze. Rozbudowa Navireo jest bardzo prosta. Dzięki dostarczonej wraz z systemem bibliotece programistycznej możliwe jest stworzenie rozwiązań spełniających nawet bardzo nietypowe wymagania klienta. Modułowa budowa sprawia, że nie ma konieczności wdrażania całego systemu. www.navireo.pl