2014-01-27

DIGEL - koszule na Wiosnę / Lato 2014

Podstawowy asortyment obejmuje koszule non-iron z gładkiego batystu z niewielkim wzorem faux print lub w biznesowy prążek w zestawieniu z kolorowymi krawatami jedwabnymi w czterech modnych obecnie kolorach - turkusowym, niebieskim, czerwonym i zielonym. Dostępne są również koszule i dodatki w wyrazistą kratkę, przy czym koszule mają zazwyczaj kołnierzyki przypinane guziczkami.

Aby z powodzeniem skomponować sobie strój, mamy do dyspozycji skoordynowane kolorystycznie koszule. Eksponowane są koszule non-iron i koszule easy care. W linii kolorów Key West rzuca się w oczy jednolity niebieski z granatowymi dodatkami oraz czerwony, biały lub granatowy kafelkowy nadruk. Koszula easy-care z przypinanym kołnierzykiem może być w kolorze jasnoniebieskim i w delikatny prążek lub z czerwonym, białym lub granatowym wzorem kafelkowym. Jeśli chodzi o linię kolorystyczną Cuba Café, proponuje się nam gładką, białą koszulę non-iron z dodatkami w kolorze tytoniu i kwiatowym wzorem millefleurs oraz drugą w kolorze indygo, z przypinanym kołnierzykiem, drobnym prążkowym wzorem i kwiatowym nadrukiem.

Temat Key West sam w sobie jest morską opowieścią. Czerwone, białe i granatowe koszule w kratkę przechodzą spieranie, które nadaje im sportowy wygląd. Linia Preference to głównie ekskluzywne tkaniny koszulowe przeznaczone na wyroby do użytku biznesowego. Wyrabiane są z przędz o skośnym splocie, czesankowych lub pojedynczych od Nm 70 / 1 w górę. Dołożono starań, aby wysokiej jakości tkaniny otrzymywały ekskluzywne wykończenie. Tkaniny tej linii wyróżniają się paseczkami cadet, eleganckimi paseczkami biznesowymi, drobnym wzorkiem minimals, a nawet efektami opalizacji. Wyszukany wygląd nadaje się im poprzez wykończenie ekskluzywnymi detalami. Są nimi gładkie rypsowe taśmy, kolorowe guziki, stebnowane krawędzie i zwierciadlane metki.

www.digel.pl