2014-04-23

THE GALLERY DÜSSELDORF - rozszerzone portfolio, większa powierzchnia

W dniach od 25 do 28 lipca 2014 r. najbliższa edycja targów THE GALLERY DÜSSELDORF, odbywająca się w ramach „Weekendu kontraktacji CPD”, przedstawi klientom rozszerzone portfolio wystawców, jak również zwiększoną powierzchnię w nowej lokalizacji. Obok znanego już obiektu ››Botschaft‹‹ (przy Cecilienallee) oraz strefy ››Red Carpet‹‹ w hotelu Hilton, wynajęty został obiekt ››Hammer Hallen‹‹, położony w modnej dzielnicy portowej. Swoje miejsce znajdą tam ekspozycje kolekcji licznych nowych wystawców. Już w czasie styczniowej edycji Igedo zaoferowało wystawcom dodatkową powierzchnię ponad 1.100 m2 w specjalnym namiocie wystawienniczym oraz w wynajętej Sali ››Rheinlandsaal‹‹ w sąsiednim hotelu Hilton.

Ulrike Kähler, dyrektor projektu Branżowe Targi Krajowe w Igedo Company, stwierdza: - Powiększając w tak znacznym stopniu naszą powierzchnię wystawienniczą w Düsseldorfie wychodzimy naprzeciw dużemu zapotrzebowaniu, które odnotowaliśmy po wycofaniu się z tego miasta imprezy Premium Order. Jasnym jest, że Igedo, jako znany organizator targów mody z siedzibą w Düsseldorfie, oferuje klientom nie tylko swoje know how w tej branży, ale także skuteczną opiekę przez stałą obecność imprezy na miejscu. Dzięki innowacyjnym działaniom marketingowym zapewniamy wszystkim wystawcom najwyższe międzynarodowe zainteresowanie. Agencja D-tails z Monachium zapowiedziała już udział w THE GALLERY DÜSSELDORF takich marek jak: ALPHA | BORELLI | DUVETICA | HAPPINESS | PATONE oraz WHITE SIVIGLIA z lokalizacją stoisk w ››Hammer Hallen‹‹.

Dzięki powiększonej powierzchni w imprezie w Düsseldorfie zaproponowany zostanie udział także wystawcom z targów THE GALLERY BERLIN. Z powodu braku dalszej dostępności berlińskiego obiektu ››Opernwerkstätten‹‹, który dwukrotnie gościł targi THE GALLERY, Igedo Company zdecydowało, aby nie szukać dla targów kolejnej lokalizacji w Berlinie, a skoncentrować się na rozszerzonych lokalizacjach w Düsseldorfie. Philipp Kronen, Managing Partner w Igedo Company: - Poszerzeniem naszej obecności w rodzimym Düsseldorfie wzmacniamy także jego pozycję jako targowego miasta mody. Ze względu m.in. na istniejącą w Berlinie silną konkurencję, kolejne poszukiwanie nowej lokalizacji w stolicy nie wchodzi w rachubę. Rozpoczynamy nowy etap naszej historii w Düsseldorfie, siedzibie targów mody, oferując branży bardzo bogatą i różnorodną ofertę!

Kolejną innowacją targów THE GALLERY DÜSSELDORF jest włączenie segmentu mody dziecięcej, który również zlokalizowany będzie w obiekcie ››Hammer Hallen‹‹. - Również i w tym przypadku reagujemy na sygnały i wymagania rynku - włączamy THE LITTLE GALLERY do targów THE GALLERY DÜSSELDORF. Wielu naszych wystawców obok mody damskiej prowadzi także segment odzieży dziecięcej - połączenie tych asortymentów było bardzo pożądane -.tłumaczy dyr. Ulrike Kähler. W czasie „Weekendu kontraktacji CPD” Igedo Company planuje zorganizować kilka imprez modowych, zarówno dla segmentu mody damskiej, jak i dziecięcej.

www.THE-GALLERY-DUESSELDORF.com
Kontakt w Polsce: Krystyna Sławska, tel. mob. (+48) 606 702 714, e-mail: kslawska@kig.pl