2014-04-22

RESERVED - Summer Lookbook SS14

WOMAN

Jungle Noise. Trend inspirowany dziką naturą, której charakter ukazuje się w tropikalnych, kwiatowych nadrukach i palmach. Energetyczne i nasycone kolory podsycają klimat miejskiej dżungli. To połączenie seksownej sylwetki ze sportowymi elementami jest idealną propozycją dla młodych, żywiołowych i aktywnych kobiet, które pragną egzotyki.

Modern Romance. Romantyzm i kobiecość wiodą prym w tym trendzie. Biel stanowiąca bazę uzupełniona jest świeżą paletą pastelowych odcieni różu, błękitu, mięty i subtelnego koralu. Kobiece formy z podkreśloną talią dopełniają subtelne struktury i koronki. Charakterystycznym elementem są także delikatne, kwiatowe nadruki, które dodają uroku i lekkości.

Dream Skate. To kombinacja dziewczęcych i sportowych form zainspirowanych słońcem i kalifornijskim wybrzeżem. Niebanalne połączenie miejskiego i nadmorskiego klimatu, charakteryzujące się prostymi formami. W tym trendzie główną rolę odgrywają jasne, pastelowe kolory, przejawiające się w młodzieżowych deseniach - krata, połączone z ponadczasowym jeansem w nowej odsłonie.

MAN

Dandy Tailoring. Niewątpliwie to nowoczesne podejście do elegancji poprzez nietuzinkowe połączenia klasycznych elementów. Graficzne zestawienia bieli, szarości i navy blue uzupełnione są różem, cyjanem i fioletem. Trend przedstawia współczesnego dandysa, który odważnie łączy akcenty kolorystyczne z klasycznymi, stonowanymi garniturami.

Prep-A-Delic. Zmiksowanie kultur i tradycji zainspirowanych ulicami Carnaby i plażami Mumbaju. Styl z przymrużeniem oka idealny dla młodych, pewnych siebie i rozrywkowych chłopaków. Motywy palm i wyblakłe od słońca nadruki łączone z błyskotliwymi zestawieniami mikro wzorów tworzą lekką, świeżą sylwetkę.

Marrocan Regata. Trend to podróż nad afrykańskie wybrzeże. Sportowy, miękki styl w ciepłych żółcieniach, brązach i czerwieniach inspirowany bogactwem kolorów przypraw. Kolorystyka uzupełniona jest niebieskością i czernią marokańskiego wybrzeża. Niewątpliwie trend stawia na wygodę i etniczność w luźnym, lekkim wydaniu.

www.reserved.com