2015-01-29

Świat mody spotka się w Poznaniu

Na Targi Mody Poznań co roku przyjeżdżają tysiące przedsiębiorców z branży fashion w poszukiwaniu unikalnych marek, które zdobędą serca ich klientów. W dniach 25-27 lutego najnowszą ofertę zaprezentuje tam niemal pół tysiąca marek z szesnastu krajów.

Targi Mody Poznań należą do grona najważniejszych imprez w Europie skierowanych do osób działających w sektorze mody. Wystawcy pokazują tam najnowszą ofertę odzieży damskiej, męskiej, dziecięcej, obuwia, dodatków i galanterii. Ekspozycja targów jest bardzo różnorodna, dlatego zarówno manager sieci sklepów, jak i właściciel niewielkiego butiku czy showroomu znajdzie tu unikalny towar na sezon wiosna-lato 2015 oraz jesień-zima 2015/2016. Wydarzenie organizowane w kompleksie pawilonów wystawienniczych Targów Poznańskich odwiedza średnio 5.000 zwiedzających.

Międzynarodowa atmosfera
Na najbliższej edycji Targów Mody Poznań pojawi się blisko 500 firm i brandów, m.in. z Hiszpanii, Włoch, Portugalii, Wielkiej Brytanii, Grecji, Danii, Chorwacji, Belgii czy Niemiec. Szeroki wybór będą mieli też przedsiębiorcy zainteresowani kolekcjami polskich marek. Pionierskie, rodzime firmy będzie można rozpoznać na ekspozycji po przywieszkach ze znakiem „Polska Moda”. Ten prestiżowy tytuł jest przyznawany wyłącznie sprawdzonym producentom, szyjącym w 100% na terenie naszego kraju. Ofertę uczestników programu „Polska Moda” można sprawdzić jeszcze przed targami na stronie www.polskamoda.mtp.pl.

Moda prosto z wybiegu
Ważnym elementem wydarzenia są otwarte dla publiczności targowej pokazy mody, odbywające się w samym sercu ekspozycji. Na wybiegu pokazywane są najmodniejsze kroje, wzory, dodatki i materiały oraz trendy na dwa sezony. Pierwszego dnia część uczestników będzie miała okazję zobaczyć pokaz specjalny Agnieszki Światły oraz uczestników „Polskiej Mody”. Dużą atrakcją dla zwiedzających jest też Aleja YOUNG FASHION FOR SALE, czyli strefa młodych designerów. Prezentowany tam poziom i bardzo indywidualny styl projektów co roku przyciąga tłumy handlowców, którzy chcą się wyróżnić na tle konkurencji. Tym razem w przestrzeni projektantów pojawią się kolekcje: Aleksandry Kmiecik, Place For Dress, Oyca, Brain Wash Clothing, Tressore, Bajaga Studio, Mapepina, Many Mornings, Wooded, Now Me, Bowtieswala i Eko Ego.

Spotkania z ekspertami
Dla uczestników imprez branżowych targi to nie tylko szansa na zdobycie atrakcyjnego towaru na dobrych warunkach finansowych, ale również możliwość udziału w specjalistycznych wykładach. Na targach w Poznaniu organizatorzy stawiają przede wszystkim na praktyczną wiedzę, którą można samodzielnie wdrożyć tuż po przebytym kursie. Szkoleniowcy tym razem będą omawiać najnowsze techniki i narzędzia stosowane w sprzedaży, marketingu i merchandisingu. Spotkania odbywają się na terenie pawilonów przez wszystkie dni trwania imprezy. W dodatku są zupełnie bezpłatne dla uczestników targów i nie trzeba się na nie wcześniej zapisywać.

Wstęp na Targi Mody Poznań jest darmowy dla przedstawicieli branży fashion, po wcześniejszej rejestracji. Formularz zgłoszeniowy można uzupełnić przez Internet za pośrednictwem strony www.mtp24.pl lub w kasach w trakcie trwania imprezy.

www.targimodypoznan.pl