2015-03-04

Baltic Fashion & Textile Riga 2015

Międzynarodowe Targi Tekstyliów, Odzieży, Technologii, Urządzeń Produkcyjnych i Materiałów „Baltic Fashion & Textile Riga 2015” - już od dwóch dekad najbardziej znaczące wydarzenie przemysłu włókienniczego w krajach bałtyckich - odbędzie się w Międzynarodowym Centrum Targowym Kipsala w Rydze na Łotwie w dniach od 16 do 18 kwietnia 2015 r.

„Baltic Fashion & Textile Riga 2015” jest organizowane przez International Exhibition Company BT 1 w największym, wyspecjalizowanym centrum wystawienniczym w krajach bałtyckich, oferującym liczne udogodnienia, usługi i jakość, które spełniają międzynarodowe standardy.

„Baltic Fashion & Textile Riga 2015” są największymi targami w regionie bałtyckim, które stwarzają przedsiębiorcom szerokie możliwości zawarcia kontraktów na dostawę tkanin, materiałów, akcesoriów do szycia, urządzeń produkcyjnych i technologii dla przedsiębiorstw produkcyjnych. To unikalna platforma biznesowa dla producentów i handlowców produktów włókienniczych, odzieżowych i skórzanych oraz urządzeń, zainteresowanych rozwojem biznesowych kontaktów międzynarodowych i poszukiwaniem nowych partnerów z innych państw.

Targi regularnie przyciągają ponad 9.000 profesjonalistów, przedsiębiorców, przedstawicieli krajowych i lokalnych władz, organizacji pozarządowych oraz kupców z ponad 26 krajów z całego świata.

16 kwietnia jest dniem handlu i biznesu, podczas którego realizowane jest seminarium „Tendencje mody - prognozy i ich zastosowanie w biznesie” oraz spotkania z łotewskimi i zagranicznymi przedsiębiorstwami włókienniczymi i odzieżowymi, agentami i handlowcami. Wystawcy będą mieli możliwość spotkania przedstawicieli stowarzyszeń i organizacji zawodowych z Łotwy, Litwy, Estonii, Uzbekistanu, Ukrainy i innych krajów, dające szansę zawarcia nowych kontaktów i wypracowania możliwości dalszej współpracy. Organizatorzy zapraszają do udziału w dniu handlu i biznesu producentów, przedsiębiorców, agentów, przedstawicieli zawodowych stowarzyszeń i firm oraz profesjonalistów. Bezpłatna rejestracja obecności na stronie Targów.

Drugiego dnia Targów, 17 kwietnia, Łotewskie Centrum Technologii (LTC) oraz Enterprise Europe Network Łotwy (EEN-Latvia) organizują wydarzenie, mające na celu kojarzenie kontaktów międzynarodowych dla podniesienia konkurencyjności przedsiębiorstw włókienniczych i projektowych. B2B Matchmaking Event jest otwarte dla wszystkich uczestników „Baltic Fashion & Textile Riga 2015” oraz dla profesjonalistów z branży włókienniczej, modowej i projektanckiej. Rejestracji należy dokonać do 13 kwietnia, poprzez stronę www.b2match.eu/baltic-fashion-textile2015

Międzynarodowy Konkurs dla Młodych Projektantów Mody „Habitus Baltija 2015”, który corocznie przyciąga uczestników z około 10 krajów, również odbędzie się 17 kwietnia. Więcej informacji na stronie: www.habitus.lv

„Baltic Fashion & Textile Riga 2015” to okazja do wypromowania firmy na rynkach bałtyckich, nawiązania nowych kontaktów i rozszerzenia działalności na nowe regiony.

Więcej informacji na temat targów na stronie: www.balticfashiontextile.com