2015-07-20

Słoń Torbalski & XXANAXX „Journey at Heart”

Marka Słoń Torbalski oraz zespół muzyczny XXANAXX rozpoczynają niezwykłą podróż - „Journey at Heart”. Muzycy zostali ambasadorami Słonia, by promować jego najnowszy produkt - efektowne walizki podróżne.

Słoń Torbalski wraz z Klaudią Szafrańską i Michałem Wasilewskim z XXANAXX wybrali się w podróż do zabytkowego XIX-wiecznego pałacu Łochów. W jego filmowej scenerii powstała najnowsza sesja wizerunkowa, pt. „Journey at Heart”, w której autorem zdjęć jest Greg Klukowski. Muzycy zagrali postacie ze słynnego filmu „Dzikość serca” („Wild at Heart”) w reżyserii Davida Lyncha, a w efektownych ujęciach towarzyszył im Ford Mustang rocznik '68 w kolorze Lazurowego Wybrzeża.

- Cieszymy się ze współpracy z marką Słoń Torbalski, gdyż podróżowanie jest naszą pasją, a zarazem codziennością - mówią Klaudia Szafrańska i Michał Wasilewski. - Walizki Słonia z pewnością zabierzemy zarówno na wakacje, jak i w trasę koncertową. Słoń Torbalski przygotował dla muzyków specjalną wersję kolorowych walizek, które zostały opatrzone napisem „Słoń łyka XXANAXX”.

To już kolejne spotkanie Słonia Torbalskiego z artystami. Rok temu z krakowską marką modową współpracowała Marcelina - wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów. Specjalnie dla Słonia zaprojektowała autorską linię, składającą się z torebek, plecaków, nerek i portfeli. Produkty sygnowane „by Marcelina” znajdują się w ofercie Słonia i cieszą się popularnością wśród klientów.

Walizki podróżne to nowość w portfolio marki, która istnieje już od 20 lat. Zostały starannie przemyślane przez dział projektowy i stworzone z dbałością o szczegóły, a ich zalety to niewielka waga oraz atrakcyjny design.

Muzycy zespołu XXANAXX zostali ambasadorami walizek z linii ART CLASS, które posiadają efektowną, prawdziwie artystyczną kolorystykę, łączącą kontrastowe barwy (np. biały z czerwonymi uchwytami i niebieskim zamkiem). Dzięki temu walizki ART CLASS wyróżniają się w wakacyjnym tłumie i mają niebagatelny atut - łatwo je zlokalizować wśród innego bagażu, np. na lotnisku. Walizki Słoń ART CLASS są produkowane w trzech rozmiarach (26 l, 56 l, 95 l), zostały wykonane ze sztywnego polimeru, a dzięki czterem obrotowym kółkom manewrowanie nimi należy do przyjemności.

Słoń Torbalski wprowadza również drugą linię walizek - HIGH CLASS. Wyróżnia je elegancka, nowoczesna linia, wyjątkowo niska waga (od 1.9 do 3.6 g w zależności od rozmiaru) oraz estetyczne materiały w trzech modnych kolorach - grafitowym, magenta i fioletowym. Walizki HIGH CLASS zostały wykonane z miękkiego tworzywa oraz posiadają system zabezpieczenia TSA, który przydaje się podczas lotów transatlantyckich. Walizki HIGH CLASS z racji swojej elegancji idealnie nadają się również do podróży biznesowych.


SŁON TORBALSKI to polska marka specjalizująca się w produkcji akcesoriów - toreb, walizek, plecaków i portfeli. Firma powstała w 1995 roku i mieści się w Krakowie, posiada certyfikat ISO 9001. Jej produkty wyróżniają się oryginalnym krojem, ciekawą kolorystyką i niezwykle starannym wykończeniem. Torebki Słonia są w dużej mierze wykonywane ręcznie i szyte w krótkich seriach, dzięki temu każdy egzemplarz jest niepowtarzalny.

www.slontorbalski.pl


XXANAXX to ceniony przez krytyków i publiczność duet tworzący muzykę elektroniczną. Wszystko zaczęło się, gdy Klaudia Szafrańska rozglądała się za odpowiednim producentem, a Michał Wasilewski poszukiwał wokalistki o nietypowym głosie. Pierwszy singiel XXANAXX, zatytułowany „Disappear”, ujrzał światło dzienne w grudniu 2012 roku. Zespół wystąpił na licznych koncertach i festiwalach m.in Open’er Festival, Audioriver, Tatarak, Selektor, Matla Festival czy The Great Escape. XXANAXX był nominowany w wielu plebiscytach jako debiut oraz odkrycie 2013 roku. Ich debiutancki album „Triangles” ukazał się w maju 2014 nakładem Warner Music Polska.

www.youtube.com/user/XXANAXXTV