3 Międzynarodowe targi mody spod jednej igły

Igedo Company to coś dużo więcej niż wiodący światowy organizator targów, specjalizujący się głównie w branży mody. Igedo Company stał się jedyną w swoim rodzaju międzynarodową marką z własną, od lat wypracowaną, pozycją i zaufaniem w branży mody. Organizacja ta, powołana do życia w 1949 r., łączy w jedyną w swoim rodzaju całość doświadczenie, kompetencję oraz siłę innowacyjności. W nadchodzącym sezonie Igedo Company podjęła nowe wyzwanie i obok 2 znanych, na trwałe ustabilizowanych targów mody - cpd w Dusseldorfie oraz CPM w Moskwie - rozpoczęła, jako partner w kooperacji, organizację nowych targów cpi w Istambule.

cpd

cpd Düsseldorf - aksamitna zmysłowość
W dniach od 25 do 27 lipca 2010 r. na targach cpd w Düsseldorfie prezentowane będą najnowsze kolekcje w trendach na sezon wiosna/lato 2011. Hasłem przyszłego sezonu letniego będą uczucia, wyrażane w najróżniejszych i bogatych interpretacjach: oczekiwania i wspomnienia z akcentami dumy i skromności. Optymistyczna lekkość spotyka się w trendach z delikatnymi elementami baroku, a futurystyczna ekstrawagancja łączona jest z naiwną niewinnością. Targi cpd wprowadziły w tym sezonie dalsze atrakcyjne nowości w poszczególnych segmentach modowych i w ten sposób same targi będą się również prezentować od najbardziej emocjonalnej strony. Atrakcyjna estetyka aranżacji specjalistycznych segmentów, jak m.in. Maternity, Big is Beautiful, awangardowej Gallery oraz Concept 11, a także Decorat odzwierciedla najnowsze tendencje w całym świecie mody damskiej.
W lutym 2010 targi cpd roku odnotowały zwiększoną liczbę odwiedzających handlowców, a w lipcu chcą jeszcze zwiększyć pozytywną atmosferę targową.
- Także w tym sezonie targowym szykujemy dla naszych odwiedzających handlowców szereg nowych niespodzianek, sprawiając, że Düsseldorf jako miasto mody niezmiennie pozostanie dla branży kluczowym adresem - stwierdził Philipp Kronen, dyrektor generalny Igedo. - Jesteśmy bardzo zadowoleni, że nasza nowa odsłona targów w nowej aranżacji segmentów modowych spotkała się z ogólną pozytywną oceną ze strony odwiedzających oraz wystawców. Przy edycji lipcowej będziemy dalej podążać tym kierunku.
Informacja o targach cpd na: www.cpd.de

CPM

CPM Moskwa
W dniach 06 - 09 września 2010 r. na terenach targowych Expocentre w Moskwie odbędzie się już 15. edycja targów CPM - Collection Premiere Moscow. Są to wiodące w Europie Wschodniej międzynarodowe branżowe targi mody damskiej, męskiej, dziecięcej, mody skórzanej i futer, mody ślubnej i wieczorowej, dziewiarstwa, bielizny oraz akcesoriów. W czasie ubiegłych targów (luty 2010 r.) odwiedzający handlowcy, w liczbie zarejestrowanych 17.200, zapoznali się z modową ofertą na sezon jesień/zima 2010-11, prezentowaną przez 1.200 kolekcji z 30 krajów.
- Rosyjski rynek mody wyraźnie się stabilizuje, czego dowiodły biznesowe wyniki zagranicznych wystawców, w tym także niemieckich. Eksperci oczekują kolejnego wzrostu wyników gospodarczych rosyjskiego rynku mody w przyszłym roku - stwierdza Philipp Kronen, dyrektor Igedo Company, organizatora targów CPM.
Informacje o targach CPM na: www.cpm-moscow.com

 

 

cpi

cpi Istambuł
W dniach 26 - 28 sierpnia 2010 r. tureckie Zrzeszenie Mody i eksportu odzieży ITKIB (Istanbul Textile and Apparel Exporter’s Association) po raz pierwszy zorganizuje, w ścisłej kooperacji z Igedo Company w Düsseldorfie, nowe targi mody cpi - collection premiere istanbul. Siedzibą targów cpi będzie historyczny obiekt Taskisla Campus na terenie Uniwersytetu Technicznego, gdzie zaprezentowanych zostanie ok. 500 wyselekcjonowanych międzynarodowych marek. Zrzeszenie ITKIB prowadzić będzie organizację imprezy, akwizycję odwiedzających oraz tureckich wystawców, natomiast Igedo Company przejmuje akwizycję wystawców zagranicznych i część kontaktów medialnych. Tureckie zrzeszenie ITKIB korzystać będzie także z merytorycznego poradnictwa ze strony Igedo. Targi cpi odbywać się będą w pobliżu siedziby Istanbul Fashion Week.
Informacje o targach cpi na: www.cpi-istanbul.com

 

Kontakt w Polsce:
Krystyna Sławska, Igedo Company Düsseldorf, 00-074 Warszawa, ul. Trębacka 4
tel. 22/6309 610, faks 22/6309 747, kom. 606 702 714, e-mail: kslawska@kig.pl