Dzianiny dla mody damskiej

Od dawna wiadomo, że to kobiety dyktują modę i dlatego warto poświęcać uwagę temu segmentowi rynku. To z myślą o kobietach powstają niezliczone propozycje nowych splotów, kolorów i druków dzianin. Zapomniany i trochę mniej widoczny fragment ofert producentów dzianin jest w ZTK „TEOFILÓW” S.A. przedmiotem ciągłej troski i stale daje o sobie znać nowościami.

Wymagające użytkowniczki wyrobów potwierdzą, że współczesna dzianina nie może być porównywana z tą sprzed kilku czy kilkunastu lat. Zmieniły się zarówno surowce, jak i sposoby wykończenia dzianin. Mimo niekiedy identycznego wyglądu, dzisiejsze nowoczesne dzianiny na odzież damską znacząco różnią się od wcześniej znanych - są milsze, przyjemniejsze w dotyku, delikatniejsze, lepiej przylegają (szczególnie te z dodatkiem włókien elastomerowych) i oczywiście są odpowiednio wykończone w zależności od przeznaczenia.

Dzisiejsze propozycje z damskiego segmentu, to wynik ciągłego udoskonalania i ulepszania wcześniejszej oferty, ale także efekt wprowadzania do procesów produkcji technicznych innowacji. Dlatego możemy mówić o wysokiej jakości, trwałości barw i niskiej kurczliwości czy ograniczonym pillingu. Wszelkie nowinki technologiczne i pomysły wzornicze są tu z powodzeniem stosowane i zmierzają do jak najlepszego spełnienia oczekiwań pań, szczególnie co do surowca z jakiego ma być uszyta odzież czy bielizna. Szansę mają tylko te wyroby, które różnią się od innych i już w momencie decyzji zakupowej obiecują komfort, szyk i zgodność z trendami. Kobiety niezawodnie potrafią rozpoznać te dzianiny, które są godne ich uwagi i warte wydania pieniędzy. To z kolei przyczynia się do dalszego rozwoju wzornictwa. Wzajemne oddziaływanie na siebie surowców i wyrobów przynosi znakomity efekt, a zadowolone klientki chętnie kupują wyroby z dzianin pochodzących z firmy

TEOFILÓW ® - NAJLEPSZE POLSKIE DZIANINY ®.

Dla klientów szyjących odzież w krótkich seriach, mamy propozycję łatwego zakupu pojedynczych sztuk dzianin wprost ze stanów magazynowych. Łatwy wybór z możliwością obejrzenia konkretnej dzianiny, bez konieczności zamawiania i oczekiwania na realizację, natychmiastowe fakturowanie i zapłata w miejscu zakupu - oto odpowiedź na zgłaszane sugestie. Uproszczenie procedur sprzedażowych dla stanów magazynowych i pozostałości dużych partii produkcyjnych jest dowodem na otwartą politykę sprzedaży i wsłuchiwanie się w głosy naszych klientów.

Kierownik ds. Promocji - Michał Kacprzak