KIND+JUGEND  - Międzynarodowe Targi Artykułów dla Dzieci i Niemowląt

Branża artykułów dziecięcych jest jednym z sektorów przemysłu lekkiego, który w mniejszym niż pozostałe stopniu odczuł skutki regresu gospodarczego ostatnich miesięcy. Tym bardziej ochoczo przygotowuje się do nowego sezonu, do którego już tradycyjnie sygnałem startowym są Międzynarodowe Targi Artykułów dla Dzieci i Niemowląt KIND+JUGEND, odbywające się w Niemczech w Kolonii.

Po raz kolejny w dniach 17-20.09.2009 r. będziemy mieli sposobność przyjrzeć się najnowszym trendom, innowacjom technicznym, porównać oferty producentów niemal z każdego kontynentu, wymienić się spostrzeżeniami i doświadczeniami, a co najważniejsze - nawiązać intratne kontakty handlowe. Organizatorzy - Koelnmesse GmbH - przewidują kolejny sukces, za dowód przedstawiając wzrostowe osiągnięcia poprzedniej edycji Targów z roku 2008:

  • 773 firmy z 41 krajów przedstawiające swoją ofertę jako wystawcy (w tym 22 firmy z Polski);
  • ponad 16.000 odwiedzających handlowców - profesjonalistów z 90 państw (z czego 75% spoza Niemiec).

Na doświadczonych profesjonalistach odwiedzających imprezy targowe liczby te z pewnością robią wrażenie (szczególnie przy obecnych spadkach frekwencyjnych u innych organizatorów).

Jeśli do tego dołożymy wszechstronne spektrum tematyczne, prezentujące każdy aspekt szerokiej oferty przemysłu produkującego dla dzieci i młodzieży - powinno to stanowić wystarczający argument do odwiedzenia kompleksu Koelnmesse i targów KIND+JUGEND:
· wózki · foteliki samochodowe i rowerowe · siedziska, nosidła, chodziki, akcesoria · zabezpieczenia, „nianie” elektroniczne · wszelkiego rodzaju zabawki (edukacyjne, elektroniczne, pluszaki, drewniane) · meble, oświetlenia, artykuły z wikliny · kosmetyki, artykuły higieniczne i pielęgnacyjne · odzież, nakrycia głowy i obuwie dla niemowląt oraz dzieci · a także ubiory ciążowe i okolicznościowe.

Ekspozycje wystawców zlokalizowano w halach targowych 10.1, 10.2, 11.1, 11.2, a także po raz pierwszy w pawilonie 11.3. Targi odwiedzać można w godzinach 9.00-18.00. Cenną informacją dla zapobiegliwych jest możliwość wcześniejszego zakupu biletów w Polskim Przedstawicielstwie Targów Koelnmesse lub bezpośrednio na stronie internetowej: www.kindundjugend.de.

Przydatne informacje: · bilety wstępu umożliwiają bezpłatne poruszanie się komunikacją miejską w okresie odbywania się Targów · rezerwacje hoteli: hotel-services@koelnmesse.de, www.hotelzimmerbuchung.com

Przedstawicielstwo Targów Koelnmesse w Polsce Sp.j.
ul. Chmielna 5/7, 00-021 Warszawa
tel. +48 22 827 46 70, telefax +48 22 827 34 56
info@koelnmesse.pl, www.koelnmesse.pl