Targi HMD prezentują szeroki asortyment mody męskiej

Na targach HMD prezentować się będzie łącznie 90 wystawców i kolekcji reprezentujących bardzo szeroki asortyment mody męskiej. Obok znanych na rynku marek wystąpią także bardzo modne nowe kolekcje, pragnące zaistnieć na międzynarodowym modowym rynku. Szeroki wachlarz asortymentowy to z jednej strony kolekcje garniturowe, koszule i dziewiarstwo, a z drugiej duże rozmiary oraz styl casual, a także nowa modna „wyluzowana” stylistyka.

Igedo Company zaprezentowała na targach HMD wielostronną ofertę mody męskiej, odpowiadając tym samym na wymagania ze strony branży. Targi te są szczególnie wykorzystywane dla biznesowych kontaktów eksportowych, gdzie handlowcy z zagranicy mogą na jednym miejscu prowadzić kontraktację całego asortymentu.

Nowością jest lokalizacja targów HMD: aktualna oferta mody męskiej prezentowana będzie po raz pierwszy w hali 12, w bezpośrednim sąsiedztwie centralnego wybiegu w Fashion Theatre. Lokalizacja ta stanowi dalsze zbliżenie targów HMD do targów mody damskiej CPD oraz do pokazów mody.

Galleria Uomo, wyróżniająca się ekskluzywną aranżacją hali, oferuje tradycyjnie męską modę z wysokiej półki, reprezentowaną przez liczne marki włoskie, stanowiąc dla handlowców inspirację dla asortymentu eleganckiej mody męskiej. W tym segmencie można m.in. wymienić międzynarodową firmę MG Boy’s czy specjalizującą się w koszulach markę Camiceria Lucy, przy czym są to kolekcje w bardzo wysokim poziomie cenowym.

Na targach HMD obecna będzie ponownie firma Dorani, tym razem ze swoją nową i młodą marką DU4, oferującą w tym sezonie trendowe koszule z kołnierzykiem zapinanym na dwa guziki. Na targach HMD nie zabraknie także znanych firm, jak Hajo-Strick (specjalisty w zakresie wyluzowanej mody czasu wolnego) oraz firmy Ferkinghoff (eksperta w zakresie garniturów oraz marynarek).

Na targach mody męskiej swoje innowacyjne kolekcje prezentują także liczni nowi wystawcy. Marka Living World oferuje modę męską w bardzo różnorodnych stylach - od sportowego i casualu, aż do klasyki, którą reprezentują eleganckie garnitury. Znana firma od męskiego dziewiarstwa - Maglifico Carnevale, obecna będzie na targach HMD ze swoimi markami Carnevale oraz Cashmere. Innym nowym uczestnikiem targów jest portugalska firma Acorfato, oferująca trendowe i wyluzowane garnitury dla panów ceniących aktualne trendy w modzie.

Informacje o HMD: www.herrenmode-duesseldorf.de / www.igedo.com
Kontakt w Polsce: Krystyna Sławska, Igedo Company Düsseldorf, targi mody CPD, Body Look, CPM Moskwa - Biuro Informacyjno-Kontaktowe w Polsce,
00-074 Warszawa, ul. Trębacka 4, tel. 022/6309 610, faks 022/6309 747, kom. 0606 702 714, e-mail: k.slawska@kig.pl