Every Nature - Nie tylko dla mężczyzny

Fason, dodatki i styl to sprawa drugorzędna. Najważniejsze, by w damskiej szafie nie zabrakło tego prawdziwie kobiecego atrybutu, zarezerwowanego do niedawna wyłącznie dla mężczyzn. Biała koszula to element stroju pasujący idealnie do każdej elegantki. Nie liczy się krój, ważna jest nieskazitelna biel i jakość materiału. Doskonała na spotkanie biznesowe, do kina czy na kolację. Nieśmiertelna bluzka koszulowa - dla  kobiet ceniących prostotę i klasyczne piękno.

Damska koszula kojarzy nam się ze szkolnym apelem, egzaminem i oficjalnym spotkaniem. Często sięgają po nią urzędniczki. A przecież biała bluzka to nie tylko element grzecznego, biurowego stroju, to przede wszystkim atrybut kobiecości, który powinien znaleźć się w każdej damskiej szafie.

Szczypta historii
Bluzka koszulowa stała się wizytówką kobiety eleganckiej już półtora wieku temu. Po raz pierwszy założyła ją francuska cesarzowa Eugenia. Dała tym samym przykład skromności innym damom i zapoczątkowała nową erę w światowej modzie. Do tej pory górę kobiecego ciała ściśle spowijał ciasny gorset. Od spaceru cesarzowej Eugenii w 1859 r. kobiety „odetchnęły z ulgą”. Do długich spódnic, z wysokim stanem zaczęły nosić proste i eleganckie koszule dodające im szyku i dostojeństwa.

Nieskazitelna biel
Co prawda wspomniana cesarzowa, rozpoczynając modę na damskie koszule miała na sobie ogniście czerwoną jedwabną bluzkę, jednak z upływem dekad kanonem stała się nieskazitelna biel. Wielcy projektanci tego świata w każdym sezonie sięgają po koszulę, jako po nieodłączny element swoich kolekcji. Domy mody Coco Chanel czy Diora wiedzą, że bluzka koszulowa pasuje do każdej sylwetki i urody. Co sezon spowijają więc swoje klientki, różnorodnymi wersjami klasycznej bieli. Coraz częściej jednak również polscy producenci odzieży umieszczają w swoich modowych menu to eleganckie danie główne. Co więcej firmy te często skuteczniej niż najsłynniejsze domy mody, potrafią zaskoczyć fasonem niejedną, nawet najbardziej wymagającą elegantkę.

Idealne połączenie
Najczęściej biała koszula występuje w zestawieniu ze spódnicą, spodniami i żakietem. Można odnaleźć ją także w duecie z jeansami, pod kardiganem lub kamizelką. Dla kobiet sukcesu, ceniących profesjonalizm w każdym calu, biała bluzka to idealna para dla perfekcyjnie skrojonej i dopasowanej garsonki.
- Najmodniejsze w tym sezonie są stalowe garnitury. Szary i jego odcienie przestały kojarzyć się z chłodem i melancholią. Obecnie z powodzeniem zastępują czerń. Biała koszula jest dla nich świetnym dopełnieniem - sugeruje stylistka firmy Every Nature, Anna Gawryszczak.

Poszukiwanie ideału
Jak spośród wielu dostępnych na rynku koszul wybrać tę najlepszą?
- Przede wszystkim należy zwracać uwagę na jakość materiału. W sklepach możemy znaleźć mnóstwo produktów z pozoru gwarantujących przydatność do wielokrotnego użycia. Niestety większość z nich nie odpowiada powszechnie przyjętym standardom branży odzieżowej - zwłaszcza te produkowane na skalę masową, w krajach dalekiego wschodu - stwierdza dyrektor zarządzający firmy Every Nature, Piotr Berliński.
Rzeczywiście - wiele produktów, oferowanych przez rodzime firmy, naprawdę polskie ma często tylko ceny. Na szczęście województwo łódzkie wyłamuje się z tego stereotypu. W regionie działa sporo godnych zaufania przedsiębiorców, którzy gwarantują swoim klientom dobrą jakość, popartą wieloletnią tradycją i doświadczeniem. Dodatkowo coraz częściej, odpowiadając na potrzeby rynku, co sezon przygotowują oni nowe, nietuzinkowe kolekcje, które oprócz niebanalnych fasonów, wzorów i kolorów wyróżnia przede wszystkim wysoka jakość szycia i oryginalny styl. W tych nieszablonowych ofertach można oczywiście odnaleźć wiecznie modną białą koszulę. Różnorodność modeli pozwoli na trafny wybór, nawet najbardziej gustownej klientce. Sięgajmy więc po to co polskie i nośmy się szykownie.
Więcej na www.everynature.pl

Prezentowane bluzki koszulowe pochodzą z kolekcji CITY TEMPTATION jesień - zima 2008/2009 marki Every Nature.

O marce Every Nature

Marka Every Nature powstała w roku 2006, w ramach działającej od 1993 r. firmy Biznes Dizajn z Łasku. Jest to firma polska, z rodzimym kapitałem, szyjąca w województwie łódzkim. Posiada salon firmowy w Centrum Handlowym Polros w Rzgowie, współpracuje na stałe z kilkudziesięcioma butikami w całej Polsce. Posiada także klientów zagranicznych.
Tym co wyróżnia markę Every Nature jest niepowtarzalność projektów, przygotowanych przez współpracujących z firmą projektantów, wysokiej jakości materiały, ściśle określona linia kolorystyczna i profesjonalne sesje zdjęciowe nowych kolekcji.
Marka Every Nature to elegancka odzież dla kobiet przebojowych, pewnych siebie, aktywnych zawodowo i wymagających. Pragnących podkreślić swoją indywidualność. Wśród ubrań Every Nature odnaleźć można: eleganckie bluzki koszulowe, kobiece spódnice i sukienki, oficjalne żakiety i szykowne spodnie.